Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz listę najczęstszych pytań dotyczących produktów dermaviduals® i nasze odpowiedzi. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się Twoim zapytaniem.

Czy produkty można zakupić w sklepie online?

Kosmetyki dermaviduals® nie mogą być sprzedawane online, a ceny produktów nie są  publikowane na żadnych kanałach społecznościowych ani nigdzie w Internecie. Bardzo zależy nam na tym, aby nasze produkty pozostały wyłącznie profesjonalną pielęgnacją skóry.

Jeśli jesteś klientem, zalecamy skontaktowanie się bezpośrednio z nami – pokierujemy Cię do odpowiedniego korneoterapeuty dermaviduals®, który przeprowadzi dokładną konsultację i analizę Twojej skóry i określi rozwiązanie dopasowane indywidualne do Ciebie. Niektórzy z naszych partnerów oferują konsultacje online dla Twojej wygody. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki klinik online GDZIE KUPIĆ?, aby znaleźć najbliższą placówkę pracującą z dermaviduals®.

Czy wszystkie produkty dermaviduals® są bezpieczne w czasie ciąży?
W ciąży możesz bezpiecznie stosować wszystkie produkty dermaviduals® z wyjątkiem Plutioderm Fluid, Isoflavone Serum oraz Vitamin A Nanoparticles.
Czy Wasze produkty mogą być stosowane przez pacjentów onkologicznych?
Jak najbardziej. Twój specjalista dobierze dla Ciebie odpowiednie produkty. Więcej o produktach dedykowanych skórze onkologicznej znajdziesz TUTAJ.
Czy Wasze produkty są testowane na zwierzętach?
Nie testujemy na zwierzętach i nigdy nie będziemy.
Jakie są Wasze produkty: organiczne, wegańskie czy naturalne?

Kosmeceutyki dermaviduals® zawierają składniki pochodzenia roślinnego, z upraw wolnych od pestycydów i są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami w aseptycznym laboratorium. W żadnym wypadku nie twierdzimy, że jesteśmy ekologiczni, jednak używamy najczystszych form każdego składnika.

Kosmetyki dermaviduals® nie zawierają substancji zapachowych, konwencjonalnych emulgatorów, konserwantów, parabenów, silikonów, amin, olejów mineralnych i barwników, co czyni je jednymi z najczystszych produktów dostępnych na rynku.
Czy powinnam nadal używać dermaviduals®, jeśli mam skórę pozbawioną problemów?
Każdy rodzaj skóry, z „problemami” lub bez, może skorzystać na stosowaniu dermaviduals®. Nasze produkty to doskonały wybór zarówno w utrzymaniu zdrowej skóry, jak i zapobieganiu zaburzeniom bariery skórnej oraz problematycznym chorobom skóry, które lubią nawracać.
Czy liposomy lub nanosomy są szkodliwe?
W dermaviduals® oferujemy wyłącznie bezpieczną i etyczną pielęgnację skóry. Sceptycyzm wobec technologii nanocząsteczkowej wynika z nanocząsteczek materii stałej, które w przypadku połknięcia lub kumulacji w naskórku mogą mieć negatywny wpływ na organizm. Nanosomy i liposomy dermaviduals® są upłynnionymi nośnikami składników aktywnych, dzięki czemu są bezpieczne do stosowania w pielęgnacji skóry.
Jaka jest różnica między liposomem a nanosomem?
Liposomy zawierają składniki aktywne rozpuszczalne w wodzie, podczas gdy nanosomy zawierają składniki rozpuszczalne w tłuszczach.
Czy mogę używać innych produktów do pielęgnacji skóry w połączeniu z moimi produktami dermaviduals®?
Odradzamy łączenie różnych linii produktów do pielęgnacji skóry. Inne marki nie były testowane w połączeniu z dermaviduals® i często zawierają takie składniki jak emulgatory, silikony, konserwanty i substancje zapachowe, bez których dermaviduals® są celowo tworzone. Składniki te nie są kompatybilne z systemem pracy w dermaviduals®, co może doprowadzić do niepożądanych efektów i potencjalnych zaburzeń w pracy skóry. Dlatego zdecydowanie zalecamy, aby Twoja pielęgnacja skóry składała się wyłącznie z dermaviduals®.
Jaki jest okres przydatności kremu spersonalizowanego?
Od momentu zakupu kremu masz od 3 do 6 miesięcy na jego wykorzystanie. Wszystko zależy od składników aktywnych wykorzystanych w kremie. Twój kosmetolog poinformuje Cię o terminie ważności podczas zakupu.
Na jak długo wystarcza krem spersonalizowany?
Każda aplikacja kremu bazowego dermaviduals® wymaga użycia niewielkiej ilości produktu (wielkości ziarnka grochu), rano i wieczorem. Używając go w tym tempie, Twój krem ​​bazowy 44 ml / 50 ml powinien wystarczyć na około dwa miesiące. To idealny czas, aby skontaktować się z terapeutą zajmującym się pielęgnacją Twojej skóry i wprowadzić niezbędne zmiany w zależności od postępów i stanu cery.