Zasady i warunki

Zasady prezentowania treści i opinii na stronie www.dermaviduals.pl

data publikacji 15-03-2023 r.

Dobrze Cię tu widzieć!

Transparentna i uczciwa komunikacja z Tobą to nasz priorytet! Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi dla Ciebie zasadami prezentowania treści na tej stronie internetowej oraz kryteriami weryfikującymi, którymi kierujemy się przy prezentowaniu opinii naszych Klientów.

Zasady prezentowania treści na stronie

Treści prezentowane na naszej stronie staramy się jak najlepiej dopasować do potrzeb użytkowników strony.

Domyślne sortowanie produktów widoczne na stronie jest ustawione alfabetycznie. Na treści prezentowane użytkownikowi strony nie wpływa to jak zachowywali się inni użytkownicy.

Treści na stronie udostępnione są z zamiarem, aby były jak najbardziej czytelne i proste w odbiorze.

Opinie prezentowane na stronie

Na naszej stronie możesz zapoznać się z opiniami Klientów dotyczącymi współpracy z nami, jak i z opiniami dotyczącymi naszych produktów. Wiemy, że opinie są dla Ciebie ważne i dochowujemy wszelkiej staranności, by oparte były na rzeczywistych odczuciach naszych Klientów i podmiotów, z którymi współpracujemy.

Prezentowane na stronie opinie są przez nas weryfikowane i pochodzą wyłącznie od osób, które współpracowały z nami lub korzystają z naszych produktów.

Opinię otrzymujemy w formie wiadomości e-mail, w ramach wiadomości na profilach, które prowadzimy w social mediach, oraz bezpośrednio poprzez formularze pod konkretnymi produktami na naszej stronie.

W jaki sposób weryfikujemy opinie?

Przede wszystkim sprawdzamy w naszej bazie czy osoba, która wystawiła opinię jest naszym Klientem. Kontaktujemy się z osobami, które wystawiły opinię z podziękowaniem czy prośbą o zgodę na publikację opinii. Jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować podmiotu, który wystawił opinię, to nie zamieszczamy jej na stronie.

Na stronie prezentujemy wybrane opinie, które najlepiej oddają zasady współpracy i dają Ci najwięcej informacji pozwalających na podjęcie decyzji o zakupie produktu czy współpracy z nami.

W razie pytań zawsze możesz się z nami skontaktować, chętnie odpowiemy!

Miłego dnia!

Magda Komorowska wraz z Zespołem