Opinie o nas

Codzienne konsultacje w gabinecie udowadniają mi, że praktycznie większość moich klientek z problemami skórnymi ma zaburzoną barierę ochronną.

Bardzo długo szukałam kosmetyków, które sprawią, że skóra będzie odpowiednio nawilżona, nie będzie się łuszczyć, swędzieć czy zaczerwieniać. W końcu znalazłam idealne – bez zbędnych dodatków: konserwantów, zapachów, amin, perfum, olejów mineralnych i silikonów oraz emulgatorów.

Dopiero pielęgnacja dermaviduals® jako jedyna na rynku najlepiej sprawdziła się przy zaburzeniach bariery ochronnej skóry.

Potwierdzają to słowa moich klientek, które tak mówią o kosmetykach dermaviduals®: „One są zupełnie inne, nigdy nie miałam takich kremów. Jednym słowem – rewelacja”.

Znalezienie marki, która odpowiada na wszystkie potrzeby klientek to wielkie szczęście dla kosmetologa.

Ja już należę do grona tych szczęśliwców – dziękuję!

dermaviduals® to firma, której szukałam przez 8 lat w branży. Filozofia marki zawiera wszystko, w co zawsze wierzyłam, pod względem tego, jak powinna być traktowana skóra, by utrzymać jej zdrowie.

Im dłużej pracuję na tych kosmetykach, tym więcej się dowiaduję o kolejnych możliwościach terapeutycznych i tym bardziej ją za to kocham.

Dodatkowo nigdy wcześniej nie czułam takiego wsparcia ze strony firmy kosmetycznej. Opieka i kontakt w tej firmie są na najwyższym poziomie. Ta współpraca odmieniła moją codzienność w gabinecie!

Zyski ze sprzedaży kosmetyków wzrosły dwukrotnie. Co więcej sprzedaję je bez dużego wysiłku, bo większość klientek bardzo szybko widzi pozytywne zmiany na swoich skórach.

Kosmetyki dermaviduals® zapewniają mi spokój, ponieważ wiem, że posiadam najlepsze „narzędzie”, aby odpowiedzieć na wszystkie potrzeby skóry.

Już nie daję się nabierać na piękne hasła firm kosmetycznych, tylko zastanawiam się co tak naprawdę potrzebuje dana skóra, jaki jest jej problem i jak ten problem rozwiązać.

Przy tym produkty te dają mi możliwość rozwoju i nieszablonowego myślenia, a także pewność, że żadnym z nich nie wyrządzę klientce krzywdy.

Efekty stosowania kosmetyków zarówno przeze mnie jak i moje klientki, przerosły najśmielsze oczekiwania. Skóry klientek reagują natychmiastową poprawą min. w zakresie nawilżenia i łagodzenia stanów zapalnych – niekiedy już po paru dniach stosowania!

Jestem przekonana, że spersonalizowana pielęgnacja z dermaviduals® pozostanie ze mną na długie lata, bo doskonale mi się na nich pracuje, jak na żadnej dotychczas marce.

Produkty marki dermaviduals® świetnie uzupełniły ofertę mojego salonu.

Klientki cenią sobie możliwość dopasowania pielęgnacji pod ich potrzeby, a dla nas jest to bardzo wygodne narzędzie. Kosmeceutyki mają różne wielkości, co sprawdza się także przy wyjazdach lub spełnieniu chwilowych, dodatkowych potrzeb skóry.

Szeroka oferta pozwala nam komponować niemalże nieograniczone zestawy pielęgnacyjne.

Polecam każdemu ambitnemu kosmetologowi współpracę z marką, która rozwija wyobraźnię i urozmaica naszą pracę. 

Jako kosmetolog – korneoterapeuta pragnący spełniać oczekiwania i marzenia moich klientów (oraz moje własne) szukałam rozwiązań, które by dopełniały moją dokładną i staranną pracę.

Dzięki kosmetykom dermaviduals® nareszcie uzupełniłam swój zakres możliwości dbając o każdy aspekt pielęgnacji skóry. Znając bardzo dobrze działanie kosmetyków jestem w stanie wyprowadzić każdą skórę. Skupiam się przede wszystkim na dobrze dobranej pielęgnacji spersonalizowanej, a wdrożenie zabiegów jest tylko wisienką na torcie, które pięknie dopełniają całą terapię. Uwielbiam je za to, że dzięki nim moi klienci cieszą się efektami przez długi, długi czas.

Odkąd poznałam te produkty moim motto stało się: „Skórę trzeba zrozumieć i wspierać  jej naturalne procesy naprawcze”

Szukając idealnej marki do współpracy, głównym kryterium były naturalne produkty, które są skuteczne i minimalizują ryzyko podrażnień skóry. Odkrycie korneoterapii, zainspirowało mnie do poszukiwania kosmetyków, które podzielają tę filozofię.

Znalazłam ją w dermaviduals®, która oferuje spersonalizowane produkty dostosowane do potrzeb każdej osoby i ich problemów skórnych. Filozofia marki jest zgodna z fizjologią skóry, uwzględniając budowę bariery hydrolipidowej, która jest narażona na negatywne czynniki z otoczenia.

Oferuje wiele możliwości pielęgnacyjnych, a już po krótkim czasie stosowania tych kosmetyków widać poprawę stanu skóry, co daje moim Klientom szybką ulgę. Dla mnie, jako terapeutki skóry, dermaviduals® to nieocenione wsparcie terapii kosmetologicznych. To po prostu skuteczna pielęgnacja zarówno w gabinecie, jak i w domu.

Produkty dermaviduals® są wyjątkowe, pod wieloma względami.

Dają wiele możliwości i rozwiązań tak, że można je dopasować do każdego rodzaju cery. Praca na tych produktach daje nieskończenie wiele możliwości, a jedyne co nas ograniczona to nasza wyobraźnia.

Są unikatowe, ponieważ recepturę każdego kremu możemy indywidualnie ułożyć dla danej osoby i potrzeb jej skory, a następnie stworzyć taki krem w gabiencie.

Marka stale się rozwija, udoskonala obecne produkty, a także wprowadza nowe.

Warto też wspomnieć o opiece dystrybutora, bo ta jest na najwyższym poziomie. Jak dotąd nie spotkałam się z takim podejściem do klienta, bezpośrednim kontaktem, szybką reakcja na powstałe pytania i ewentualne niejasności, stały, aktywny kontakt z dystrybutorem to ogromna zaleta.

Z firmą dermaviduals® jestem związana od pierwszych dni dystrybucji w Polsce. Gdy poznałam filozofię marki oraz bogaty katalog produktów, to od razu wiedziałam, że ta firma wpisuje się w moje wymagania dotyczące świadomej pielęgnacji.

Postanowiłam wprowadzić spersonalizowane kosmetyki  do gabinetu, a one zyskały ogromne zaufanie wśród moich klientów.

Zaufanie jakim obdarzyłam produkty i firmę procentuje do dziś! Liczba osób korzystająca z preparatów z miesiąca na miesiąc wzrasta, co bardzo mnie cieszy. Czuję ogromną fascynację i wiem, że dbam o skórę moich podopiecznych w najlepszy, możliwy sposób.

Gdy kilka lat temu po raz pierwszy spotkałam się z wyrażeniem „spersonalizowana pielęgnacja” , nie podejrzewałam jaki drzemie w tym potencjał!

Kosmetyki dermaviduals® jako pierwsze i jedyne zwróciły moją uwagę na dostępnym rynku. Miałam dobre przeczucie. Praca na tych produktach to istna przyjemność, która daje mi szereg możliwości. Dzięki temu zabiegi i codzienna pielęgnacja moich klientek jest idealnie dopasowana pod ich potrzeby.

Firma cały czas prężnie się rozwija i odpowiada na współczesne potrzeby kosmetologów. Wielkie słowa uznania za gotowe szablony pracy, grafiki, filmy instruktażowe oraz oczywiście aplikację, która jest niezwykle wygodna i pozwala na natychmiastowy dostęp do jakiegokolwiek materiału, którego potrzebuję podczas codziennej pracy w gabinecie.

Według mnie najlepszy krem to taki, który został stworzony z myślą o dobru fizjologii skóry. Taki, który przyczynia się do naturalnej równowagi oraz zapewnia endogenną regenerację skóry.

Wierzę, że fizjologiczna pielęgnacja jest kluczem do przywrócenia zdrowia skórze. Wzmacniając jej funkcje obronne możemy utrzymać homeostazę, zapobiegać niepożądanym zmianom skórnym, a także wpływać na to, jak funkcjonuje skóra właściwa.

Z tego względu długo poszukiwałam idealnej pielęgnacji dla siebie i swoich klientów.

Kosmetyki dermaviduals® idealnie wpisuja się w trend powrotu do natury. To wyjątkowa, ekskluzywna marka o szerokim spektrum działania. Nie wyobrażam sobie już mojej pracy w gabinecie bez możliwości personalizowania pielęgnacji moich podopiecznych.