Problemy skóry

W dermaviduals® wierzymy, że właściwie dobrane kosmetyki mogą wpłynąć na zmianę życia, nie tylko skóry.

Dowiedz się więcej na temat chorób skóry, z którymi możesz się zmagać i sprawdź, jak dermaviduals® może stać się Twoim rozwiązaniem.

Atopia

Egzema (atopowe zapalenie skóry AZS) to przewlekła zapalna choroba skóry, w której układ immunologiczny skóry jest negatywnie stymulowany przez wewnętrzne bodźce lub zewnętrzne alergeny.
Zobacz produkty

Łuszczyca

Uważana za hiperproliferacyjną chorobę immunologiczną, łuszczyca charakteryzuje się ciągłą wymianą komórek, w której nowe komórki skóry zbyt szybko przemieszczają się do zewnętrznej warstwy skóry. To powoduje chroniczny stan zapalny i charakterystyczny objaw łuszczącej się skóry.
Zobacz produkty

Odwodnienie

Odwodnienie (znane jako przeznaskórkowa utrata wody TEWL) to przejściowy stan szybkiej utraty wody w skórze w wyniku uszkodzenia bariery skórnej, niskiej wilgotności powietrza lub niedostatecznej podaży wody na co dzień.
Zobacz produkty

Przebarwienia

Kolor twojej skóry zależy od ilości syntetyzowanej melaniny w naskórku i tego, jak często prowokujesz skórę do kumulowania pigmentu, np. opalając się. W ten sposób tworzą się przebarwienia, plamy starcze, piegi lub plamy słoneczne.
Zobacz produkty

Rosacea

Trądzik różowaty odnosi się do szeregu objawów, które zwykle zaczynają się od niewielkiego zaczerwienienia na policzkach, nosie, czole i brodzie.
Zobacz produkty

Skóra onkologiczna

Skóra onkologiczna wymaga pielęgnacji wspomagającej niwelowanie skutków ubocznych leczenia nowotworu. W dermaviduals® rozumiemy, że droga każdej osoby w trakcie walki z rakiem jest inna.
Zobacz produkty

Starzenie skóry

Starzenie się to proces nieunikniony, jednak możliwe jest spowolnienie jego skutków poprzez zdrowy tryb życia i stosowanie spersonalizowanej pielęgnacji skóry.
Zobacz produkty

Trądzik

Trądzik wywiera wpływ nie tylko na wizualne objawy grudek, krost i zaskórników, ale może mieć również emocjonalny i psychologiczny wpływ na cierpiącego.
Zobacz produkty

Zaburzenie bariery hydrolipidowej

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe są podstawowym składnikiem budulcowym zdrowych błon komórkowych i niezbędnym fundamentem dobrze funkcjonującej i pełnej życia skóry. Ich niedobór będzie objawiać się zaburzeniami w obrębie bariery hydrolipidowej.
Zobacz produkty